Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.

    Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 250 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego

    Miejsce zamieszkania: Diamond Business Park Warszawa Ursus (okolice Factory Outlet)

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie rozliczeń z pracownikami
    • Analiza kont księgowych
    • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
    • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań do NBP i GUS
    • Współpraca z audytorem w trakcie przeglądów i badań sprawozdań finansowych

    Twój profil:

    • Roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku
    • Znajomość zasad dekretacji i obiegu dokumentów
    • Wykształcenie kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Rzetelność, systematyczność, zaangażowanie w realizację obowiązków
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP oraz znajomość przepisów ustawy o VAT i CIT oraz ewidencji środków trwałych

    Gwarantujemy Ci:

    • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
    • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
    • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00
    Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Udzielam zgody Administratorowi Danych – Würth Polska Sp. z o.o. (ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa), na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”.