Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Linux® Polska – polska spółka IT działająca od 2009 r. Ekspert w zakresie technologii open source na rynku polskim oraz w regionie CEE. Spółka świadczy usługi konsultingowe, audytorskie, wdrożeniowe, integracyjne i utrzymaniowe. Specjalizuje się w tworzeniu i implementacji architektur rozwiązań, systemów i aplikacji opartych o technologie otwarto źródłowe. Wraz z usługami własnymi Linux Polska dostarcza technologie informatyczne współpracując ze światowymi liderami IT. Ofertę technologiczną spółki uzupełniają usługi szkoleniowe.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główny zakres zadań:

    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • wstępna weryfikacja faktur kosztowych
    • ewidencja środków trwałych, wnip, wyposażenia
    • uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu
    • weryfikacja i windykacja dokumentowa należności
    • dekretowanie dokumentów według mpk
    • kontakt mailowy/telefoniczny z dostawcami zewnętrznymi
    • wdrażanie zaleceń głównej księgowej i zarządu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowości / księgowości
    • podstawowa wiedza z zakresu księgowości
    • min. 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość programów MS Excel
    • znajomość oprogramowania księgowego
    • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
    • umiejętność sporządzania analiz i raportów
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • stabilne środowisko pracy
    • kartę Benefit Multisport
    • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych
    • przyjazną atmosferę pracy
    Przypominamy o zawarciu w dokumentacji rekrutacyjnej poniższej klauzuli. Dokumenty bez niej nie będą mogły być rozpatrzone.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000326158) moich danych osobowych podanych w przesłanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnym w celu uczestniczenia w wybranym przeze mnie procesie rekrutacyjnym, w tym na przekazanie informacji kontaktowej w sprawie rekrutacji na podany adres poczty elektronicznej lub na wskazany numer telefonu .

    Potwierdzam otrzymanie następujących informacji. Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa (KRS 0000326158) jako Administrator otrzymanych danych osobowych, z którym można się kontaktować przez adres poczty elektronicznej [email protected] będzie je przetwarzał w celu prowadzenia procedury rekrutacyjnej, na podstawie mojej dobrowolnie udzielonej zgody w zakresie niezbędnym do wykonania powyżej wskazanej czynności rekrutacyjnej. W przypadku braku zgody na przetwarzanie danych osobowych czynności rekrutacyjne nie będą mogły być prowadzone. Dostęp do przekazanych danych mogą mieć zaufani partnerzy Administratora, którzy uczestniczą w wykonaniu ww. czynności tacy jak administratorzy systemów do obsługi telekomunikacyjnej, administratorzy serwerów, na których są przechowywane dane, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. ze Stanów Zjednoczonych, które zadeklarowały zgodność działalności z porozumieniem zawartym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską, w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej z dnia 12 lipca 2016 r., tzw. "Tarcza Prywatności UE-USA", co uznaje się za procedurę zapewniającą odpowiedni stopień ochrony danych. Osobie przekazującej dane przysługuje prawo do dostępu do przekazanych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Zarejestrowany znak towarowy Linux® jest używany na podstawie umowy sublicencyjnej zawartej z Linux Foundation, wyłącznego licencjobiorcy Linusa Torvaldsa, właściciela znaku na terytorium całego świata.