Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych działa na rynku ubezpieczeniowym od 2003 roku. Oferujemy naszym Klientom ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Od początku istnienia naszego Towarzystwa ubezpieczenia przez nas oferowane są konstruowane tak, aby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

    Wierzymy, że pracownicy są naszym największym kapitałem i zagwarantują nam sukces w biznesie, dlatego dbamy o ich kwalifikacje, motywacje, szkolenia oraz rozwój.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer ref: DFK/12/2018

    Zakres obowiązków:

    • Wypłaty odszkodowań i kosztów likwidacji szkód (przelewy bankowe i przekazy pocztowe),
    • Wypłata zwrotów składek i nadpłat składek,
    • Rachunki dotyczące likwidacji szkód,
    • Księgowanie faktur - prowizyjnych, raportów kasowych oddziałów, wyciągów bankowych dotyczących wypłat odszkodowań, faktur zagranicznych dotyczących wypłat odszkodowań,
    • Uzgadnianie wypłat regresów, wypłat i zwrotów odszkodowań.

    Nasze oczkiwania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub biurze rachunkowym,
    • Mile widziana znajomość systemów typu ERP np. Symfonia,
    • Dobra znajomość Word, Excel,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale rachunkowości zakładu ubezpieczeń.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym, kreatywnym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.