Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą działającą w sektorze farmaceutycznym. Specjalizujemy się w imporcie produktów leczniczych przeznaczonych na rynek oraz na potrzeby badań klinicznych. Dbamy o rozwój Pracowników i wysokie standardy pracy. Jeśli chcesz się rozwijać i realizować interesujące projekty – dołącz do naszego zespołu.

    Aktualnie do naszego zespołu księgowego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. MKHM/01.19

    Opis stanowiska:

    • wprowadzanie danych księgowych do systemu księgowego
    • wystawianie faktur sprzedaży
    • pomoc w pracach administracyjno-biurowych
    • współpraca z innymi działami firmy w zakresie czynności administracyjno-biurowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu finanse i rachunkowość lub student/ka studiów zaocznych o profilu finanse i rachunkowość
    • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
    • Bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i zadania
    • Chęć rozwoju w obszarze księgowości
    • Skrupulatność i dokładność
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Dużą różnorodność wykonywanych zadań
    • Współpracę z młodym i pomocnym zespołem
    • Uczestnictwo w zajęciach z języka angielskiego
    • Zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę
    • Możliwość korzystania z benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport (po okresie próbnym)

    Osoby zainteresowanie serdecznie zapraszamy do nadsyłania CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku:

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Health-Med z siedzibą w Warszawie przy ul. Walewskiej 8/5, moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych do celów rekrutacji w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Health-Med spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (04-022), ul. Walewska 8/5, w celu kontaktu z Administratorem korespondencję należy kierować na adres: [email protected]
    • Podanie danych ma charakter całkowicie dobrowolny, jednak brak ich podania będzie skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    • Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu prowadzonego procesu rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych (w przypadku udzielenia zgody także na przetwarzanie Pani/Pana danych w celu wzięcia udziału w rekrutacjach przyszłych).
    • Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres prowadzonej rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych dla celów rekrutacji przyszłych przez okres 2 lat o ile cel przetwarzania nie ulegnie zmianie.
    • Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie.
    • Niezależnie przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
    • Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa do otrzymania Pana/Pani danych”
    bottom