Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

ENGAVE S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Czarodzieja 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENGAVE S.A.

Czarodzieja 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Główną Księgową oraz z biurem rachunkowym;

  • Wystawianie, monitorowanie i prowadzenie ewidencji faktur;

  • Księgowanie i weryfikacja faktur, i wyciągów bankowych, zgodnie z polityką wewnętrzną firmy;

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;

  • Sporządzanie raportów i zestawień wg. potrzeb przełożonych;

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • Wsparcie w zakresie rozwoju funkcjonalności systemów wewnętrznych firmy;

  • Weryfikacja, aktualizacja i obsługa istniejących zamówień;

  • Archiwizowanie umów oraz dokumentów finansowo-księgowych;

  • Pozyskiwanie zaświadczeń do przetargów;

  • Składanie gwarancji bankowych;

  • Współpraca przy obsłudze linii kredytowych;

  • Weryfikacja i aktualizacja istniejących zamówień;

  • Czynności administracyjne Działu Księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość i finanse;

  • Doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) w księgowości umożliwiające samodzielne wykonywanie zadań przypisanych do stanowiska – mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny;

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych;

  • Dobra znajomość Pakietu Office;

  • Sumienność, dokładność i terminowość;

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość programów księgowych;

  • Znajomość rozliczeń płac;

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz analityczne myślenie.

To oferujemy

  • Doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;

  • Będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;

  • Znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;

  • Zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;

  • W podziękowaniu oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z angielskiego, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

ENGAVE S.A.

Engave jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w dostarczaniu zaawansowanych usług w branży IT. Wraz ze zmieniającym się światem cyfryzacji i technologii ewoluowała również nasza droga rozwoju biznesowego.

Engave rozwija nową linię biznesową w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, tworząc platformę strategicznego doradztwa technologicznego - to ekosystem produktów i usług doradczych, wspierających MŚP i korporacje w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej kluczowych obszarów ich biznesu.

W Engave celujemy w przedsiębiorcze, otwarte na innowacje umysły i zwinność w biznesie. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

Przewiń do profilu firmy

Zbuduj z nami organizację sprzedaży dla ambitnej, szybko rozwijającej się firmy z branży technologii i usług profesjonalnych.