Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza księgowa / młodszy księgowy

Adsystem Sp. z o.o.O firmie

  • Atramentowa 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Adsystem Sp. z o.o.

Atramentowa 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • rozliczanie operacji bankowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach

  • pomoc w formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych

  • przygotowywanie raportów dla GUS, US, NBP, INTRASTAT

  • udział w sporządzaniu zestawień i raportów w programie Excel

  • rozliczanie osób oddelegowanych, wydatków służbowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i przechowywaniem dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie lub jesteś na ostatnim roku studiów (preferowane Finanse i Rachunkowość) doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana praktyczna znajomość procedur księgowych, rachunkowych, podatkowych i finansowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • dodatkowym atutem jest praktyka w pracy z programami finansowo księgowymi

  • zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

  • zorganizowanie, odpowiedzialność i samodzielność

  • sumienność i dokładność

  • znajomość programu Rewizor NEXO mile widziane

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowę o pracę)

  • wynagrodzenie 3000zl netto

  • Pracę ‘od zaraz’, Bielany Wrocławskie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Adsystem to producent mobilnych nośników reklamowych z niemal 20 letnim doświadczeniem na rynku Europejskim. Materiały reklamowe i rozwiązania dla marketingu są naszą specjalnością oraz bardzo dobrze sprzedającym się towarem eksportowym. Wszystkie oferowane rozwiązania cechuje innowacyjność i skrupulatne zaprojektowanie spełniające najśmielsze wizje i oczekiwania. W naszej szerokiej i nowoczesnej ofercie znajdują się między innymi ścianki prasowe, podświetlane kasetony, namioty eventowe, czy modułowe stoiska targowe.

Firma zatrudnia około 100 pracowników, a cały proces produkcji odbywa się w siedzibie głównej. Cenimy sobie indywidualizm, zaangażowanie oraz pracowitość, za które odwdzięczamy się stabilnymi warunkami zatrudnienia oraz atrakcyjnym systemem premiowym.

Przewiń do profilu firmy