Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A. - Wrocław

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie zakupu towarów handlowych od dostawców krajowych i zagranicznych oraz zakupu usług.

  • Analiza i uzgadnianie kont rozliczeniowych zakupu i magazynów. Księgowanie rozliczeń inwentaryzacji towarów.

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z dostawcami towarów i usług.

  • Księgowanie międzyokresowych rozliczeń kosztów.

  • Prowadzenie rozliczeń ubezpieczeń majątkowych i podatku od nieruchomości.

  • Rozliczanie delegacji służbowych.

  • Przygotowywanie przelewów i obsługa gotówkowa Spółki.

  • Przygotowywanie deklaracji VAT, JPK oraz uzgadnianie zapisów i sald na kontach rozliczenia podatku należnego i naliczonego.

  • Prowadzenie sprawozdawczości statystycznej Spółki.

  • Udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego.

  • Kompletowanie i przygotowanie do archiwowania dokumentów z zakresu wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości związanych z zakupem towarów i usług.

  • Znajomość zagadnień z zakresu odliczenia podatku VAT

  • Co najmniej 1 rok pracy na adekwatnym stanowisku.

  • Doświadczenie w pracy na zintegrowanych systemach informatycznych.

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Word, Excel).

  • Dobra organizacja pracy, terminowość oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania, w Temacie: MŁODSZA/Y KSIĘGOWA/Y

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S.A. Wrocław - lider w dystrybucji sprzętu i materiałów medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca w sklepie medycznym

Wrocław

Przewiń do profilu firmy