Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy

GOBS

GOBS

Powstańców Śląskich 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca

  • pomoc w formalno- rachunkowej kontroli dokumentów księgowych

  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel

  • segregowanie dokumentacji księgowej biura i klientów Pracodawcy

  • współpraca z księgowymi i samodzielnymi księgowymi

  • udział w zamknięciu roku i przygotowywaniem rozliczeń i deklaracji podatkowych

  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • ukończenia studiów wyższych (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • co najmniej rocznego doświadczenia w księgowości finansowej - mile widziane doświadczenie w podmiocie świadczącym usługi księgowe

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • podstawowej znajomości przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości

  • zdolności analitycznych oraz umiejętności poszukiwania rozwiązań

  • otwartości, pogodnego usposobienia oraz umiejętności pracy w zespole

  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • orientacji na potrzeby Klienta oraz łatwości budowania relacji

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności

  • dbałości o terminową realizację zadań w danym projekcie

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel

Mile widziane

  • mile widziana znajomość systemów księgowych Optima, Rewizor GT, CDN-XL

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,

  • ciekawe projekty i możliwość szybkiego rozwoju i nauki,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,

  • kulturę organizacyjną wspierającą work-life balance,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV - kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

2

I etap - poznasz swojego przełożonego i firmę, a my Ciebie!

3

II etap - sprawdzenie Twojej wiedzy w praktyce

GOBS

Spółka GOBS Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą poszukujących wszechstronnych rozwiązań biznesowych. Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwie związanych z prowadzeniem ksiąg, raportowaniem finansowym, controllingiem, rozliczeniami w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych, płac oraz pomocy publicznej. Spółka GOBS jest częścią grupy OW.

Przewiń do profilu firmy