Logo Pracuj.pl

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

AQUILA Września Sp. z o. o.O firmie

  • Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

AQUILA Września Sp. z o. o.

Objazdowa 6 A

Września

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur za zakupy (surowców, faktur kosztowych i za usługi);
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • sporządzanie i wysyłka sprawozdań Intrastat, GUS;
  • udział w weryfikacji nieprawidłowości, uzgadnianie kont;
  • wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych;
  • uczestniczenie w procedurach zamykania okresu księgowego;

Nasze wymagania

  • wyższe kierunkowe wykształcenie bądź student ostatnich lat studiów (preferowana specjalność: rachunkowość, finanse);
  • zdobyte pierwsze doświadczenia zawodowe w księgowości (np. staż/praktyka w biurze rachunkowym);
  • podstawowa wiedza w zakresie przepisów z rachunkowości, podatków i ubezpieczeń;
  • sprawna obsługa pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prostą komunikację mailową;
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, sumienność, dokładność;
  • inicjatywa własna i zaangażowanie;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy;
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • bezpłatna nauka języka angielskiego w godzinach pracy;
  • pakiet Multisport;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów;
  • miła atmosfera i koleżeńska pomoc;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • nauka języka angielskiego

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy, Objazdowa 6 A, Września