Młodsza księgowa / Młodszy księgowy z j. angielskim

Antal SSC/BPOO firmie

4 500‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Antal SSC/BPO

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta - Centrum Usług Wspólnych globalnego lidera w swojej branży - poszukujemy kandydatów do rozwijających się struktur na stanowisko:

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy (z biegłą znajomością j. angielskiego)

Numer ref.: JrAcc/SSC

Główne zadania

  • Przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów w zakresie księgowości należności (Accounts Receivable)
  • Odpowiedzialność za operacje Cash Management & Treasury
  • Procesowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont zgodnie z procedurami
  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów i analiz dla audytu
  • Współpraca z wewnętrznymi klientami firmy z różnych regionów (codzienny kontakt w języku angielskim)
  • Udział w projektach działu (np. stabilizacja, automatyzacja i optymalizacja procesów, nowe tranzycje, udział w projektach wdrożeniowych nowych systemów księgowych itp.)

Kluczowe wymagania
  • Doświadczenie w dziale księgowym (preferowane w obszarze należności / Cash Management / Banking & Treasury / zobowiązań)
  • Wiedza rachunkowa (preferowane studia kierunkowe i/lub ukończone kursy księgowe)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, w tym biegłość w mowie i komunikacji biznesowej (preferowany poziom C1)
  • Doświadczenie w sektorze SSC/BPO i / lub znajomość systemów ERP będzie atutem
  • Znajomość dodatkowych języków będzie atutem (zwłaszcza: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne

Oferta

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy w strukturze SSC globalnej firmy
  • Interesująca ścieżka kariery w odnoszącej globalne sukcesy organizacji
  • Realny wpływ na optymalizację i rozwój procesów biznesowych i księgowych
  • Stanowisko młodszego księgowego lub księgowego (z adekwatnym wynagrodzeniem w zależności od doświadczenia)
  • Umowa o pracę na pełny etat z pakietem benefitów
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja biura w okolicach centrum Warszawy bezpośrednio przy stacji metra

Zapraszamy do przesyłania CV przez przycisk aplikowania (preferowane jest CV anglojęzyczne):

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy