Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy z j. angielskim

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

Timken Polska Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZA KSIĘGOWA / MŁODSZY KSIĘGOWY z j. angielskim
Zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej
Umowa na okres 18 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie faktur,
  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień, analiz i raportów z obszaru finansów,
  • Wprowadzanie zapisów dokumentów do programu księgowego zgodnie z procedurami,
  • Archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Administracyjne prace biurowe.

Wymagania:

  • Zainteresowanie rachunkowością i chęć rozwoju w tym kierunku,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (jest wykorzystywany w ramach codziennych obowiązków),
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości – studenci ostatniego roku lub absolwenci mile widziani,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • Dokładność i sumienność,
  • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy,
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie finansów w renomowanej firmie międzynarodowej,
  • Rozwój umiejętności w zakresie rachunkowości oraz obsługi systemu SAP – szkolenie wewnętrzne,
  • Możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych organizowanych przez Timken Polska Sp. z o.o. i w przypadku ich pozytywnego rozstrzygnięcia możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą,
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Timken Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 130. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie maila na adres [email protected] Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż t , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Timken Polska Sp. z o. o. w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy