Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Boryszew Tensho Poland, wchodzący w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ostaszewo
    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • rejestrowanie dokumentów otrzymanych przez dział księgowy
    • sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym
    • ewidencjonowanie faktur kosztowych
    • ewidencjonowanie wyciągów bankowych, rozliczanie płatności
    • kontrolowanie rejestru VAT należnego
    • wystawianie faktur sprzedaży
    • uzgadnianie sald wierzycieli i dłużników
    • wprowadzanie kursów wymiany do systemu
    • raportowanie wykonania wydatków inwestycyjnych (capex)
    • analizowanie wydatków kosztowych vs. założenia budżetowe
    • sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży (według rodzajów i klientów)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • ok. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomość obsługi programów pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
    bottom