Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.

    Wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych projektów chemiczno-technologicznych, w związku z rozszerzaniem swojej działalności i uruchomieniem nowo wybudowanych obiektów w Szczecinie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie rozliczeń kasy firmowej oraz jej ewidencja
    • Ewidencja dokumentów w programie Comarch (faktur przelewowych, gotówkowych, wyciągów bankowych i innych)
    • Rozliczanie zaliczek pracowniczych, naliczanie delegacji
    • Przygotowywanie i realizacja przelewów bankowych
    • Księgowanie list płac
    • Uzgadnianie rozrachunków
    • Bieżąca realizacja pozostałych zadań zleconych przez przełożonych
    • Dbanie o sprawny obieg korespondencji w firmie
    Wymagania:
    • Doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej
    • Umiejętność właściwej oceny sytuacji oraz kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym
    Oferujemy:
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."