Oferta pracy

Młodsza Księgowa

VBH Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów w systemie księgowym (faktury zakupu, dokumenty kasowe, wyciągi bankowe)

  • Rozliczanie otwartych pozycji dla dostawców oraz odbiorców

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych

  • Weryfikacja faktur korygujących sprzedaży

  • Wsparcie zespołu księgowości w realizacji innych zadań księgowych, m.in. zbieranie informacji oraz danych niezbędnych do przygotowania raportów oraz analiz

  • Sporządzanie sprawozdań do NBP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość)

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę

  • Pakiet świadczeń medycznych

  • Premie świąteczne

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Szanse rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VBH Polska Sp. z o.o.

VBH to ekspercka marka okuć okiennych i drzwiowych. Filary naszego przedsiębiorstwa to odpowiadający zapotrzebowaniu asortyment produktów, liczne usługi serwisowe oraz międzynarodowa sieć dystrybucji.

Producentom okien i drzwi oferujemy pełny asortyment systemowych rozwiązań do produkcji i profesjonalnego montażu okien i drzwi. W ofercie obok markowych produktów wielu producentów, firma VBH oferuje także własne marki, takiej jak: greenteQ, profiteQ oraz Firmax.

Przewiń do profilu firmy