Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AGRO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółek celowych i pomocniczych należących do Funduszy;

  • Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysku i strat dla spółek celowych;

  • Sporządzanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych w zakresie CIT i plików JPK, JPKV7M;

  • Obsługa bankowości elektronicznej;

  • Wystawianie rachunków i faktur VAT dla usługobiorców;

  • Naliczanie odsetek od obligacji, weksli, udzielonych pożyczek;

  • Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS, NBP;

  • Tworzenie tabel amortyzacyjnych dla środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych dla spółek celowych;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Przygotowywanie analiz, zestawień i sprawozdań na potrzeby Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finanse i rachunkowość, ekonomia – lub w trakcie studiów;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;

  • Podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania;

  • Mile widziana znajomość programu Finanse i Księgowość Symfonia;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Terminowości wykonywania zadań, dokładność, samodzielność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. jest instytucją wyłącznie z polskim kapitałem. Zajmuje się tworzeniem funduszy inwestycyjnych i zarządzaniem nimi. Jest organizacją zorientowaną na potrzeby Klientów, stale rozwijającą swoją ofertę produktową.