Logo Pracuj.pl

Młodsza Księgowa

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.

Taborowa 4

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu, rozliczeń pracowników, kart płatniczych przy użyciu systemu księgowego Simple
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem przepisów podatkowych (VAT, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek u źródła, inne)
  • Sporządzanie zestawień faktur dla agencji celnej
  • Udział w sporządzaniu sprawozdawczości (podatek VAT)
  • RMK - sporządzanie zestawienia, księgowanie, analiza kont, specyfikacja kont
  • Analiza rozrachunków z klientami
  • Przygotowywanie faktur do zapłaty
  • Uzgadnianie kont księgowych
  • Prowadzenie kasy
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Aktywna współpraca z zespołem finansowym i doradcami podatkowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości i podatków
  • Znajomość programów MS Office i programów księgowych, mile widziana znajomość programu Simple
  • Dobra organizacja pracy i rzetelność
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w dobrej lokalizacji (blisko stacji metra, stacji kolejowej, bezpłatny parking pod biurem)
  • Szkolenie wdrażające
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznym czasie pracy (rozpoczęcie pracy między 7:30 a 9:00)
  • Dostęp do firmowej sali fitness
  • Kursy językowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Metrona Polska należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie ewidencji i rozliczania kosztów ciepła oraz wody. Metrona Polska zdobyła pozycję wiodącego przedsiębiorstwa pod względem technologicznym poprzez stosowanie innowacyjnych technologii rejestracji i odczytu danych pomiarowych.

Młodsza Księgowa, Taborowa 4, Ursynów, Warszawa