Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1369 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku nieruchomości. Spółka została wyróżniona tytułem Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013. Zostaliśmy także uhonorowani Godłem Developer Roku 2012 i 2014.

    Zaufanie naszych klientów zdobywamy dążąc do profesjonalizmu na każdym etapie prac nad inwestycją.Podczas realizacji projektów staramy się dochować szczególnej staranności. Wszystkie nasze inwestycje zakończyły się w planowanym terminie. Oddajemy w Państwa ręce naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji naszych projektów i zaangażowanie zespołu specjalistów.

    MŁODSZA KSIĘGOWA

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:
    • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami
    • archiwizacja dokumentów
    • inne bieżące zadania z zakresu księgowości
    Wymagania:
    • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • podstawowa znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
    • dobrej znajomości MS Office
    • dobrej organizacji pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielności i odpowiedzialności
    • mile widziana znajomość systemu COMARCH ERP XL
    • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

    Prosimy o podanie oczekiwań finansowych brutto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”