Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

"WARSAW PROPERTIES" sp. z o.o.O firmie

"WARSAW PROPERTIES" sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 61

Warszawa

Założona w 2004 roku, firma Warsaw Properties ma ponad 15 letnie doświadczenie w świadczeniu usług na polskim rynku nieruchomości. Służymy profesjonalną radą biznesową opartą na podstawie sprawdzonych metod obsługi nieruchomości, które zapewniają że inwestycje naszych klientów są zawsze w bezpiecznych rękach.

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Prowadzenie i rozliczanie kasy gotówkowej,
  • Księgowanie dokumentów zakupu oraz wyciągu bankowego i ich weryfikacja formalno-księgowa,
  • Rozliczanie zaliczek oraz ich ewidencja w systemie księgowym,
  • Ewidencja dokumentów firmowych i sprawdzenie ich prawidłowości i kompletności do księgowania (dokumenty sprzedaży, zakupu, wyciąg bankowy, raport kasowy, rozliczenie zaliczek pracowników),
  • Uzgadnianie bieżących sald i rozrachunków z klientami, comiesięczne raportowanie,
  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych na potrzeby firmy,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,
  • Bieżąca komunikacja z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości, finansów,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego, Ustawy o Vat, Ustawy o Rachunkowości,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • Podstawowa znajomość systemu Symfonia Handel, Symfonia FK,
  • Znajomość języka angielskiego średnio zaawansowany lub wyżej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia,
  • Dokładność, rzetelność, samodzielność dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjemnej atmosferze, z ludźmi pełnymi pasji, realizującymi ciekawe projekty
  • Pracę w centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne