Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mlodsza Księgowa

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Grójecka 208, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walucie obcej

  • uzgadnianie kont bankowych

  • uzgadnianie rozrachunków

  • pomoc w sprawdzaniu rejestrów VAT

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie związane z księgowością

  • szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie zawodowe w dziale księgowości dużej firmy

  • cechuje Cię skrupulatność, rzetelność i kultura osobista

  • sprawnie pracujesz z programami z pakietu MS Office

  • dobrze czujesz się w pracy z liczbami i dokumentami

  • lubisz pracę zespołową

To oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie i nagrody premiujące wyniki

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i programu sportowego

  • szkolenia rozwojowe finansowane przez firmę

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Re-creating the future

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia wpływu na środowisko jest wykorzystanie w produkcji materiałów pochodzących z recyklingu zamiast naturalnych surowców Ziemi. Dzięki temu nie marnujemy zasobów nieodnawialnych, oszczędzamy energię i redukujemy emisję CO2.

W Stena Recycling zbieramy i poddajemy recyklingowi nawet złożone produkty – baterie, pojazdy, tworzywa sztuczne czy sprzęt elektroniczny. Dzięki naszym rozwiązaniom szybko i precyzyjnie oddzielamy poszczególne rodzaje materiałów i oczyszczamy je. Obecnie odzyskujemy różne surowce w większych ilościach niż kiedykolwiek wcześniej.

Dowiedz się więcej: https://www.stenarecycling.pl/re-creating-the-future/

Przewiń do profilu firmy