Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa/y

GVM Carint Holding sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych, pod względem formalno – rachunkowym

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i wewnętrznymi standardami firmy

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Uzgadnianie sald oraz rozrachunków

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie amortyzacji

  • Prowadzenie rejestrów VAT

  • Sporządzanie deklaracji VAT

  • Współpraca z działami administracji, kontrolingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego o specjalności ekonomia, finanse, rachunkowość,

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego związanego z księgowością i finansami,

  • Znajomości prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • Znajomości pakietu MS Office,

  • Rzetelności, skrupulatności, odpowiedzialności,

  • Dobra organizacja pracy i pozytywne nastawienie,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu CDN XL.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat, na zastępstwo,

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,

  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole,

  • Miła atmosfera pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

GVM Carint Holding sp. z o.o.

GVM Carint Holding to prężnie działające, innowacyjne spółki należące do międzynarodowej grupy kapitałowej funkcjonującej w branży medycznej. Realizujemy świadczenia medyczne i wspieramy projekty w zakresie kardiologii zabiegowej, elektrokardiologii i kardiochirurgii. Aktywnie wspieramy rozwój polskiej kardiologii.

Nasza firma ulokowana jest w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Przewiń do profilu firmy