Oferta pracy

Młodsza Menedżerka/Młodszy Menedżer w Zespole Audytu

Grant Thornton

  • Aleja Armii Krajowej 80, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleja Armii Krajowej 80

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

Nasi Menedżerowie to osoby ceniące dobrą współpracę i chętnie dzielące się wiedzą, dla których praca w audycie to pasja. Jeśli dysponujesz wiedzą finansowo – rachunkową oraz posiadasz już doświadczenie w audycie finansowym, a także w kierowaniu zespołem i chciałbyś zobaczyć jak wyjątkowe zespoły tworzymy w Grant Thornton – zapraszamy Cię do dołączenia do naszego grona!

Pracując jako Menedżer, będziesz odpowiadać za realizację projektów audytorskich (m.in. ustalanie harmonogramu i czasochłonności badania, dobór zespołu projektowego) spółek oraz grup kapitałowych - polskich i międzynarodowych. Do Twoich zadań należeć będzie również opieka merytoryczna i organizacyjna nad zespołem, prowadzenie działań sprzedażowych oraz negocjacji cenowych i podpisywanie umów, a także budowanie i utrzymywanie relacji z klientem. Będziesz mieć wpływ na realizowane przez Ciebie zadania i będziesz miał również szansę na współpracę ze specjalistami z innych krajów.

W przypadku posiadania szerszego doświadczenia i kompetencji istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku Menedżerki/Menedżera w Zespole Audytu.

Nasze wymagania

  • minimum 5-lat doświadczenia w pracy w audycie finansowym/ogólnym

  • rozpoczęta ścieżka zdobywania uprawnień biegłego rewidenta

  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisko oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym lub możliwość pracy zdalnej

  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dofinansowywanie kursów przygotowawczych, dodatkowy urlop szkoleniowy)

  • jasno określona ścieżka kariery

  • uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą

  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją

  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w ponad 800 osobowym zespole i z Klientem

  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkurach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)

  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne, dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Rozwój jak w najlepszych firmach, atmosfera jak nigdzie!

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów.

Przywiązujesz duże znaczenie do atmosfery pracy? To nasz znak rozpoznawczy. Do zespołu dobieramy osoby, które doceniają życzliwość, koleżeńskość, a szacunek i współpraca to dla nich podstawowe wartości. Szybko odnajdziesz tutaj swoje miejsce!

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem, dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Jesteś sobą.

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 29 lat. Posiadamy 800-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy