Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę: Administratorem Twoich danych osobowych jest Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp. j. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, tj. oceny Twoich kwalifikacji, umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy w Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp. j. na stanowisku, na które aplikujesz. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: http://www.traple.pl/polityka-prywatnosci/.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j.

Młodsza Prawniczka/Młodszy Prawnik Prawo własności przemysłowej

Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j.O firmie

  • Twarda 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 8 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twarda 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych i opinii prawnych

  • Przygotowywanie umów i dokumentów prawnych

Nasze wymagania

  • Rozpoczęta aplikacja radcowska, adwokacka lub rzecznikowska (preferowany I rok)

  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanej kancelarii prawnej lub dziale prawnym dużej firmy w dziedzinie prawa własności intelektualnej

  • Dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i prawa własności przemysłowej

  • Znajomość procedur uzyskiwania praw własności przemysłowej

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej

  • Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej Kancelarii prawnej

  • Ciekawą pracę wymagającą stałego rozwijania kompetencji prawniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) w terminie do 2 maja 2021 r. z dopiskiem „Młodsza Prawniczka/Młodszy Prawnik – Prawo Własności Przemysłowej” klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.