Młodsza Prawniczka / Młodszy Prawnik

Nest Bank S.A.

  • Wołoska 24, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 24

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie radców prawnych Banku oraz współpracujących z Bankiem kancelarii zewnętrznych w zakresie prowadzenia sporów sądowych z udziałem Banku

  • Wykonywanie czynności związanych z procesem monitorowania zmian w prawie i regulacjach nadzorczych

  • Wspieranie radców prawnych Banku w zakresie wskazanych przez nich spraw

  • Przygotowywanie projektów memorandów prezentacji, opracowań, analiz, raportów i komunikatów w zakresie powierzonych zadań

  • Bieżąca obsługa prawna Banku oraz wspieranie innych działów firmy w zakresie prawnym

  • Wspieranie procesów obsługi korporacyjnej Banku

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów z zakresu prawa

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Znasz System Informacji Prawnej

  • Jesteś osobą otwartą i zaangażowaną w nowe zadania

  • Lubisz dużą samodzielność w pracy

  • Znasz pakiet Microsoft Office

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista

  • Cenisz sobie dokładność i rzetelność pracy przy wykonywaniu zadań

  • Chcesz rozwijać swoją karierą prawniczą w Banku

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia spraw sądowych oraz monitoringu zmian w prawie

To oferujemy

  • Przyjazny proces on-boardingu. Wsparcie buddy’iego w pierwszych tygodniach pracy

  • Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą

  • Wsparcie mentora i rozwój zawodowy pozwalający na późniejszą, w pełni samodzielną pracę

  • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,

  • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę, praca hybrydowa (możliwość pracy zdalnej w ustalone dni), pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit)

  • FitNest – program promujący zdrowy styl życia

  • Nest Rodzina – program wspierający pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym

  • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Nest Uniwersytet

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu 😊Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz 😊

Przewiń do profilu firmy