Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. administracji

Mpack Poland Sp. z o.o.

6 5009 000 brutto / mies.
  • Sobiekursk 26A, Sobiekursk (pow. otwocki)
    Sobiekursk (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

26A

Sobiekursk (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie oraz wysyłka faktur sprzedażowych do klientów,

  • Wsparcie działu finansów i kadr w bieżących czynnościach,

  • Współpraca z ubezpieczycielami i instytucjami finansowymi,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Obsługa MS Office oraz dedykowanych wew. i zew. systemów,

  • Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Skrupulatność, sumienność, komunikatywność

  • Dobra znajomość Excela

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat,

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy