Młodsza specjalistka/Młodszy specjalista ds. assistance motoryzacyjnego

Allianz PartnersO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów, którym potrzebna jest pomoc na drodze w razie awarii lub kolizji ich auta
  • organizacja pomocy dla klientów przy wykorzystaniu naszych systemów operacyjnych i siatki usługodawców w Polsce i Europie (np. wysłanie lawety, organizacja auta zastępczego) w oparciu o wypracowane w trakcie ponad 20 letniej działalności w Polsce standardy jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać
  • angażujesz się w postawione przed Tobą zadania
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7) na podstawie grafiku

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie 3800-4000 PLN brutto w zależności od poziomu znajomości języka angielskiego
  • dodatkową premię miesięczną zależną od wyników pracy - średnio 600 PLN brutto
  • kompleksowe szkolenie około 4 tygodni w Toruniu, zapewniamy zakwaterowanie na czas szkolenia
  • opiekę doświadczonych pracowników, aby początek pracy nie był stresujący :)
  • przejrzystą ścieżkę awansu na specjalistę
  • pracę w przyjaznej atmosferze z fantastycznymi ludźmi
  • bogaty pakiet szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej z każdego miejsca i w każdym czasie (LinkedIn Learning, TED, edX i wiele innych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa. https://www.allianz-partners.com/pl_PL/kim-jestesmy.html

Aktualne oferty pracodawcy
Toruń PL

Młodsza specjalistka/Młodszy specjalista ds. assistance motoryzacyjnego, Warszawa