Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. marketingu w Academy of Business EY

EY (dawniej Ernst & Young)O firmie

EY (dawniej Ernst & Young)

piętro 6. i 14.-19

Warszawa

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.
Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. marketingu w Academy of Business EYNumer ref.: POL001S8

Możliwości,
które na
Ciebie czekają

Praca i rozwój w obszarze marketingu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z 26-letnim doświadczeniem, wspieranie działań sprzedażowych i prowadzenie komunikacji z klientami.

Twoje
główne zadania

  • działania wspierające sprzedaż produktów i komunikację z klientami via m.in. mailingi, broszury
  • praca z CRM, Google Analytics, przygotowywanie cyklicznych raportów
  • opieka nad stronami www: zarządzanie treścią, tworzenie tekstów, nowe funkcjonalności
  • prowadzenie w imieniu firmy bieżącej komunikacji w kanałach social media
  • przygotowanie materiałów marketingowych

Umiejętności, które wykorzystasz

  • biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość narzędzi CRM i marketing automation
  • znajomość Google Ads będzie dodatkowym atutem

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • pierwsze doświadczenie zawodowe w obrzarze marketingu
  • ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów w trybie zaocznym

Docenimy również

  • kreatywność i umiejętność krytycznego spojrzenia na realizowane zadania

Pasujesz do nas jeśli

Interesują Cię takie obszary jak marketing i analiza danych. Lubisz pracować w zespole i szybkie nawiązywanie kontaktów nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej organizacji na umowę o pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwość poznania najnowszych trendów na rynku szkoleń

Oferujemy:

  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • indywidulną mapę szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowanego Career Counselora
  • program EY Care & Wellness
  • biuro w prestiżowej lokalizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).
Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Ogłoszenie archiwalne