Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

Rajapack Sp. z o.o.

  • Działkowa 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Działkowa 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu planów zakupu towarów, przygotowywanie zamówień, nadzór nad stanami magazynowymi

  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej (zapytania ofertowe, zamówienia)

  • Zarządzanie portfelem dostawców (budowanie relacji biznesowych, kontrola jakościowo-ilościowa, terminowość dostaw, obsługa reklamacji)

  • Poprawianie wskaźników rotacji towarów w magazynie

  • Organizacja i optymalizacja procesów logistycznych, optymalizacja kosztów

  • Współpraca z magazynem w zakresie zgodności i jakości dostaw

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji

  • Aktualizacja danych w bazie produktowej

  • Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu, deklaracji Intrastat

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, logistyka)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale zaopatrzenia lub planowania

  • Wiedza na temat procesów zakupowych i logistycznych w przedsiębiorstwach

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją

  • Dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w tym Excel

  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne

  • Samodzielność w działaniu, proaktywność, entuzjazm i zaangażowanie

  • Wysoki poziom komunikacji pisemnej i werbalnej

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej europejskim liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty sportowej BENEFIT

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy polskim oddziałem Raja Group - europejskiego lidera w sprzedaży opakowań, obecnego w 18 krajach. Zespół naszych specjalistów doradza Klientom w doborze optymalnych metod pakowania. Nasza oferta to ponad 2500 produktów z dostawą na następny dzień i najwyższe standardy obsługi.

Przewiń do profilu firmy