Logo Pracuj.pl

Młodsza/y Księgowa/wy

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

SKLEPY KOMFORT S.A.

Srebrzyńska 14

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie placówek handlowych oraz podróży służbowych pracowników
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych
  • Analizowanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wspieranie pracowników Działu Księgowości w bieżących projektach

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwenta kierunku ekonomia, finanse lub pokrewne
  • Wiedza z obszaru przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel)
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy
  • bony świąteczne
  • karta sportowa
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • udział w eventach
  • ebooki i audiobooki za darmo

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Młodsza/y Księgowa/wy, Srebrzyńska 14, Łódź