Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

12A

Bolesławiec (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji dla celów bilansowych i podatkowych

  • bieżąca analiza sald kont księgi głównej oraz uzgadnianie sald kont rozrachunkowych

  • przygotowanie sprawozdań finansowych

  • realizacja przelewów

  • przygotowanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS)

  • monitorowanie zmian w przepisach

Nasze wymagania

  • Obsługa programu Sage Symfonia – Moduł Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Handel

  • znajomość i śledzenie zmian przepisów VAT, CIT, PIT oraz ustawy o rachunkowości

  • dobra znajomość MS Excel

  • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, kontroling)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w miłej atmosferze w godzinach od 8-16.

Firma z wieloletnia tradycją w dziedzinie produkcji żywności, współpracująca z największymi sieciami w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodsza Księgowa/księgowy

Przewiń do profilu firmy