Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y grupy

IMPRESS Decor Polska Sp. z o.o.

  • Handlowa 1, Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Handlowa 1

Ełk

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie miesięcznych/rocznych pakietów sprawozdawczych dla grupy spółek w celu konsolidacji;

  • Pomoc w procesie budżetowania i raportowania (przygotowywanie pakietów finansowych, analiz, raportów itp.);

  • Pomoc w kalkulacji i analizie cen transferowych, gromadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz utrzymywaniu istniejących raportów;

  • Współpraca z działem grupowego controllingu i treasury oraz osobami zarządzającymi finansami spółek.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad rachunkowości zgodnie z MSR/MSSF;

  • Znajomość sprawozdań finansowych (w tym rachunek przepływów pieniężnych);

  • Biegła znajomość MS Excel;

  • Umiejętności analityczne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętność pracy w napiętych terminach i priorytetach.

Mile widziane

  • Znajomość zasad cen transferowych;

  • Znajomość zasad konsolidacji sprawozdań finansowych;

  • Wysoką motywację do rozwoju kariery w dziale finansowym;

  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;

  • System dokształcania i szkoleń, także językowych;

  • Bogaty pakiet socjalny (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, bilety do kina, na Występy i koncerty, imprezy integracyjne, hala sportowa);

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin,

  • Nagroda oraz dodatkowe dni wolne za staż pracy;

  • Premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Pod nazwą Impress kryje się globalna grupa firm, które opracowują i produkują oparte na najnowszych trendach powierzchnie dekoracyjne dla przemysłu meblarskiego i podłogowego oraz branży wystroju wnętrz.

Dzisiejsza Grupa Impress łączy w sobie ponad 85 lat doświadczenia w sektorze druku dekoracyjnego, stworzonych przez dwóch pionierów: MASA Berlin (1928) - wynalazcę rotograwiury dekoracyjnej - oraz Letron Aschaffenburg (1963). Obecnie zakłady produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Brazylii oraz w Chinach, a biura projektowe - w Niemczech, Turcji, USA, Chinach, na Cyprze i w Kolumbii.

Polski zakład - IMPRESS DECOR POLSKA Sp. z o.o. - został założony w 1998 roku w Ełku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji papieru dekoracyjnego i jest głównym producentem folii finisz w Grupie Impress. Nasze produkty i usługi z sukcesem oferujemy na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

If you would like to join us, please send your CV in English by clicking APLIKUJ below.