Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

Gi GroupO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Jesteśmy międzynarodową firmą consultingową obecną w ponad 60 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Poszukujemy młodszego księgowego, który dołączyłby do 10 osobowego działu finansów pracującego na stałe w biurze w centrum Katowic. Wiele osób w obecnym zespole właśnie z nami stawiało swoje pierwsze kroki w księgowości. Jeśli szukasz miejsca w którym zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje z zakresu finansów oraz księgowości – aplikuj!

Zadania na tym stanowisku obejmują m.in:

  • Sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do księgowania,
  • księgowanie dokumentów w systemie Microsoft Dynamics NAV (Navision)
  • sporządzanie analiz i raportów
  • czynny udział w zamykaniu miesiąca oraz roku,

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub ekonomii
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym codzienną pracę w systemie księgowym
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • bardzo komfortowe miejsce pracy w ścisłym centrum miasta
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonej kadry managerskiej
"Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Gi Group Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych (Wyser sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.,  Grafton Recruitment Sp. z o.o.) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40 -082 Katowice, KRS 0000152084, REGON 278043755, NIP 9542440042. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.
Dane osobowe  zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Zakres podanych danych określony został przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych i jest obowiązkowy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji a także zabezpieczeń przed ewentualnymi roszczeniami (nie dłużej niż 24 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji), a w przypadku Twojej dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji - przez okres 24 miesięcy lub do ewentualnego cofnięcia zgody.
Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Ogłoszenie archiwalne