Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza/y Księgowa/y

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Po połączeniu z GiGroup staliśmy się międzynarodową firmą consultingową obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

    Poszukujemy młodszego księgowego, który dołączyłby do 10 osobowego działu finansów pracującego na stałe w biurze w centrum Katowic.
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania na tym stanowisku obejmują m.in:

    • księgowanie dokumentów w systemie Microsoft Dynamics NAV (Navision)
    • sporządzanie analiz i raportów
    • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do księgowania
    • czynny udział w zamykaniu miesiąca oraz roku, czyli sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego podległych spółek
    • bieżące wsparcie Głównej Księgowej oraz pracowników innych działów firmy

    Wymagania:

    • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doskonałe umiejętności analityczne
    • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym codzienną pracę w systemie księgowym
    • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub ekonomii
    • znajomość systemów finansowo-księgowych klasy ERP (pracujemy na Microsoft Dynamics NAV – Navision)
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna
    • bardzo komfortowe miejsce pracy w ścisłym centrum miasta
    • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonej kadry managerskiej

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.