Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza/y Księgowa/y

  • Luboń, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MŁODSZA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY (Cały etat)
    Miejsce pracy: Luboń, Poznań (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • ewidencja dokumentów w programie księgowym,
    • sporządzanie listy płac,
    • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS,
    • przygotowywanie przelewów bankowych,
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • prowadzenie ewidencji kasowej,
    • inne prace księgowe.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia KPiR,
    • podstawowa wiedza z zakresu rozliczenia podatku VAT,
    • znajomość programu Comarch ERP Optima, będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • dobra znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny,
    • sympatyczną atmosferę w rozwijającej się firmie,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • szansę rozwoju zawodowego i osobistego,
    • możliwość przyuczenia w zawodzie.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy, w temacie proszę napisać: "Młodsza księgowa/księgowy".

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    bottom