Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

KARL KNAUER Poland Sp. z o.o.

  • Wspólna 7, Pniewy
    Pniewy, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wspólna 7

Pniewy

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja dokumentów w programie SAP

  • Klasyfikacja i księgowanie dokumentów: faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych

  • Księgowanie leasingów, faktoringu, rezerw, poleceń księgowania

  • Kontrola poprawności rozliczeń na kontach

  • Pomoc głównej księgowej podczas rocznego audytu finansowego

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Zapewnienie sprawnej, terminowej realizacji zadań

  • Wsparcie działu w bieżących obowiązkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości (bądź pokrewne)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

  • Predyspozycje osobowościowe (uczciwość, dokładność, terminowość)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość aktywnego kształtowania rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pracę w innowacyjnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o elastycznej strukturze i poziomej hierarchii

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji

  • Wszechstronne i odpowiedzialne zadania oraz pracę w zespole zaangażowanych kolegów i koleżanek

Kontakt: Przemysław Lajsner, T +48 538 511 049.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dobra perspektywa na przyszłość

Opakowania, artykuły reklamowe, opakowania na prezenty. Z papieru, kartonu, tektury falistej. Jako dużej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne zatrudniające ponad 800 pracowników w dwóch lokalizacjach, jesteśmy jednym z najbardziej innowacyjnych producentów pudełek składanych w Europie. Stań się częścią naszej historii sukcesu i zgłoś się do naszej lokalizacji w Pniewach, na stanowisko: Project Manager z językiem niemieckim.

www.karlknauer.pl

Przewiń do profilu firmy