Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/-y księgowa/-y

MG FINANCE MACIEJ GŁOGOWSKI

5 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wrocławska 21

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem biura poszukujemy osoby do wsparcia obsługi księgowej kilku przedsiębiorstw pod kierunkiem doświadczonej księgowej.

Nasze wymagania

  • podstawowa, ugruntowana wiedza księgowa,

  • doświadczenie w pracy księgowej, znajomość programu Optima lub Wapro Fakir będzie dużym atutem,

  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego, potrzeba samodzielności,

  • uważność i cierpliwość,

  • pogoda ducha.

To oferujemy

  • Oferujemy kameralne warunki pracy w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Poznania.

  • Gwarantujemy poznanie szerokiego zakresu zagadnień księgowych i stały rozwój zawodowy.

  • Zapewniamy konkurencyjne warunki finansowe - zależne od poziomu umiejętności.

O nas

Biuro Rachunkowe MG FINANCE obsługuje kilkanaście średniej wielkości przedsiębiorstw, z branż: spedycji i transportu, produkcji, budowlanej, informatyki, doradztwa prawnego i podatkowego. Zatrudniamy 12 osób w dziale ksiąg rachunkowych. Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę finansową - rozliczenia podatkowe, raporty finansowe, rozliczenia z kontrahentami, codzienne doradztwo i wsparcie.