Logo Pracuj.pl

Młodsza/y Księgowa/y - Pracownik Działu Księgowości

Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.O firmie

Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

Mariensztat 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • sporządzanie wykazu otwartych pozycji dla odbiorców i dostawców
  • udział w wyliczeniach VAT i CIT
  • udział w tworzeniu raportów i analiz
  • udział w tworzeniu sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • minimum 1-3 letnie doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej/go – asystenta księgowego (pełna księgowość), w tym udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i ewentualnie sprawozdań finansowych
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel
  • znajomość Symfonii
  • dokładność i skrupulatność
  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w zespole samodzielnych księgowych
  • innowacyjne narzędzia wspomagające prace księgowego
  • możliwość zdobycia wiedzy księgowej, zarówno na szkoleniach teoretycznych jak i w praktyce
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • lokalizacja: Śródmieście (metro Ratusz Arsenał),
  • jasna ścieżka rozwoju kariery i aprecjacji wynagrodzeń

O nas

CDB Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora średnich przedsiębiorstw w zakresie outsourcingu procesów finansowych - zarządzania finansami, controlingu, profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej. Posiadamy szerokie portfolio klientów, dzięki czemu pracownicy mogą w praktyce nauczyć się wielu złożonych zagadnień. O naszym profesjonalizmie i jakości świadczą uznane marki będące naszymi klientami. Dla zainteresowanych szczegóły na naszej stronie www.cdb.pl

Młodsza/y Księgowa/y - Pracownik Działu Księgowości, Mariensztat 8, Śródmieście, Warszawa