Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

AndersenO firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Spółka z grupy Andersen Tax & Legal (www.andersentaxlegal.pl) będąca częścią dużej, międzynarodowej struktury firm doradczych prawno-podatkowych (www.andersen.com) w związku z rozbudową Centrum Operacyjnego w Radomiu poszukuje osoby samodzielne, potrafiące określić priorytety, o nienagannej kulturze osobistej na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu operacyjnego
  • sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach handlowych
  • wyjaśnianie niezgodności, współpraca z Klientami zewnętrznymi
  • bieżąca analiza nierozliczonych pozycji oraz uzgadnianie sald kont rozliczenia zakupu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Profil idealnego kandydata:

  • roczne doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia lub Comarch Optima będzie atutem)
  • znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • średnie lub wyższe wykształcenie w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • podstawową znajomość języka angielskiego (dodatkowy język obcy mile widziany)
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • opiekę medyczną
  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., zgadzasz się na przetwarzanie przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także akceptujesz naszą Politykę prywatności (https://pl.andersen.com/polityka-prywatnosci/)

Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możemy uwzględnić Twojej kandydatury w procesie rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w związku z przyszłymi rekrutacjami, umieść w swoim CV klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę również dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa”.

Ogłoszenie archiwalne