Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y

Abriga Polska sp. z o.o.O firmie

  • Staromiejska 8/12, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Abriga Polska sp. z o.o.

Staromiejska 8/12

Radom

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych,

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym,

  • obsługa systemu księgowego Optima, oraz systemu Saldeo,

  • dbanie o poprawność obiegu dokumentów w firmie,

  • wsparcie samodzielnych księgowych w ich codziennych obowiązkach,

  • udział w tworzeniu sprawnie funkcjonującego działu finansowego oraz współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne),

  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości,

  • ambicji i chęci uczenia się,

  • umiejętności analitycznych,

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,

  • znajomości MS Office i systemów ERP (znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem)

  • praktycznej wiedzy z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.

To oferujemy

  • mnóstwo energii i ciekawych wyzwań,

  • ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy,

  • pracę w przyjaznym biurze i atmosferę nieustannej akcji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej.

Szanujemy środowisko jednocześnie tworzymy produkty najwyższej jakości i perfekcyjnym designie, dbając o ich skład, bezpieczeństwo i naturalność. Stale się rozwijamy i wspierając ten rozwój tworzymy zespoły składające się z osób zaangażowanych, ambitnych oraz otwartych na nowe wyzwania i stałe podnoszenie swoich kompetencji.

Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą i chcesz tworzyć zespół profesjonalistów, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy