Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. O firmie

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur i sprawdzanie poprawności własnego księgowania,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie krótkich raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • pomoc przy rozliczaniu środków trwałych,

  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: rachunkowość, finanse itp.)

  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości w firmie produkcyjnej, ale nie jest to warunek konieczny,

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim (głównie kontakt mailowy w tym języku),

  • znajomość programu AS400 będzie dodatkowym atutem,

  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,

  • pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, wczasy pod gruszą i benefity finansowe na święta,

  • rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenie grupowego na życie w atrakcyjnych cenach,

  • dogodną lokalizację pracy (dzielnica Sielec, obok centrum miasta),

  • pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku,

  • uczestniczenie w rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy