Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

HYDRASPECMA Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 14, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 14

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem finansowym i zespołem zakupowym w Szwecji w zakresie:

  • księgowania faktur zakupu dotyczących zapasów (praca na programie IFS w języku angielskim)

  • wprowadzanie i nadzór nad obszarem dostawców (rejestracja, uaktualnianie danych)

  • wsparcie działu finansowo-księgowego w bieżących pracach

  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej

  • wykonanie innych czynności administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielne i dojrzałe podejście do pracy

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie ekonomiczne (mile widziana ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • praktyczna znajomość pakietu Office w szczególności Excel

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobra atmosfera i komfortowe warunki pracy

  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma HydraSpecma, wiodący producent rur giętych, węży hydraulicznych oraz systemów hydraulicznych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandytatów na stanowisko Młodsza/y Księgowa/y

Przewiń do profilu firmy