Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y w Dziale Księgowości Wewnętrznej

RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Droga Dębińska 3B, 61-555 Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Wystawianie faktur;
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Raportowanie, w tym m.in. raportu należności i zobowiązań.

Wymagania:

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi programu: Comarch Optima mile widziana;
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne