Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y w dziale sprzedaży

Empik S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja w systemach finansowo-księgowych dokumentów związanych ze sprzedażą i rozliczeniem raportów kasowych z Salonów;

  • Potwierdzanie i uzgadnianie salda z kontrahentami;

  • Sporządzanie raportów i prac dla potrzeb przełożonych i audytów;

  • Wykonywanie zadań związane z zamknięciem miesiąca w obszarze sprzedaży i rozliczenia raportów kasowych z Salonów, uzgadnia konta księgowego.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. pół roku doświadczenia w obszarze finansowo-księgowym;

  • Znasz Excel i Word ma poziomie średnio zaawansowanym;

  • Masz doświadczenia w pracy z programami finansowo-księgowymi - mile widziana znajomość systemu Oracle Financial czy systemu magazynowego Gold;

  • W praktyce orientujesz się w ustawie o rachunkowości.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Empik S.A.

Empik to firma, która daje Klientom radość odkrywania Kultury, a jej pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować z produktami, które inspirują do rozwoju pasji – książka, gry, muzyka, film.

Przewiń do profilu firmy