Oferta pracy

Młodsza/-y Księgowa/-y

Diverse CGO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Excel, Symfonia - moduł Finanse i Księgowość

Mile widziane

  • Symfonia – moduł Środki Trwałe, Symfonia – moduł Kadry i Płace

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów,

  • uzgadnianie ewidencji z kontami

  • przygotowywanie dokumentów księgowych,

  • weryfikacja/kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym,

  • organizacja dokumentów,

  • przygotowywanie raportów, zestawień dla działu księgowości,

  • współpraca i komunikacja z innymi działami, dostawcami, urzędami,

  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • znasz Excela na poziomie „średniozaawansowanym”

  • masz doświadczenie w księgowości (np. 1 rok w biurze rachunkowym) – rozumianej jako księgi rachunkowe (tzw. pełna księgowość), a nie księga przychodów i rozchodów,

  • masz podstawową znajomość Symfonii - moduł Finanse i Księgowość,

  • jesteś osobą dokładną, skrupulatną, uporządkowaną,

  • pracujesz metodycznie, z precyzją,

  • do powierzonych zadań podchodzisz rzetelnie,

  • cechują Cię uczciwość, spokój, komunikatywność i otwartość

  • lubisz pracować w małym zespole;

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia;

  • Dodatkowe benefity - w tym opieka medyczna i karta sportowa;

  • Spotkania integracyjne;

  • I wiele innych 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja telefoniczna

2

Spotkanie F2F

3

Decyzja o zatrudnieniu

Diverse CG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy