Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y Księgowa/y

Akademickie Inkubatory PrzedsiębiorczościO firmie

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

  • Dekretacja dokumentów w systemie finansowo-księgowym

  • Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe

  • Weryfikacja i akceptacja płatności

  • Archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole oraz przyjaznym środowisku opartym na wspólnych wartościach

  • Możliwość rozwoju i osiągania kolejnych szczebli zawodowych

O nas

AIP to największa w Polsce organizacja promująca przedsiębiorczość. Adresatami programu AIP są przede wszystkim studenci i absolwenci wyższych uczelni. Można tu przetestować w praktyce swój pomysł biznesowy bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki, bez ponoszenia wysokich kosztów, ale z dużym wsparciem merytorycznym. W AIP przez 15 lat działalności funkcjonowało ponad 16 tys. startupów.