Logo Pracuj.pl

Młodsza/y Księgowa/y

Xella Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Opracowywanie faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Kontrola zaksięgowanych dokumentów
  • Kontakt z dostawcami w kwestiach rozbieżności na saldach rozrachunków
  • Przygotowanie danych do zamknięć bilansowych
  • Wsparcie członków zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość) lub ostatnie lata studiów zaocznych
  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do nowych zadań
  • Biegła obsługa komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale księgowym ok. 1 roku
  • Doświadczenie w rozliczeniach zagranicznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej

To oferujemy

  • Współpracę z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe projekty i nauka pod okiem doświadczonego mentora
  • Praca w systemie SAP – możliwość nauczenia się obsługi systemu od podstaw
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo minimum 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • Opiekę medyczną w Enelmed, możliwość skorzystania z dofinansowania z ZFŚS do wypoczynku, karta Multisport, szkolenia z umiejętności miękkich, ubezpieczenie grupowe na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Xella Polska Sp. z o.o.

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl

Młodsza/y Księgowa/y, Warszawa