Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y

Xella Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • Opracowywanie faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów

  • Kontrola zaksięgowanych dokumentów

  • Kontakt z dostawcami w kwestiach rozbieżności na saldach rozrachunków

  • Przygotowanie danych do zamknięć bilansowych

  • Wsparcie członków zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość) lub ostatnie lata studiów zaocznych

  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do nowych zadań

  • Biegła obsługa komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale księgowym ok. 1 roku

  • Doświadczenie w rozliczeniach zagranicznych

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej

To oferujemy

  • Współpracę z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe projekty i nauka pod okiem doświadczonego mentora

  • Praca w systemie SAP – możliwość nauczenia się obsługi systemu od podstaw

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo minimum 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy

  • Opiekę medyczną w Enelmed, możliwość skorzystania z dofinansowania z ZFŚS do wypoczynku, karta Multisport, szkolenia z umiejętności miękkich, ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl

Przewiń do profilu firmy