Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza/y Księgowa/y

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale księgowości? Zapoznaj się z naszą ofertą, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży Retail. Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie kreatywne środowisko pracy :)

Młodsza/y Księgowa/yNumer ref.: /17/08/2021/NB/81897

zadania

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym
  • wsparcie działu księgowości w codziennych działaniach
  • weryfikacja prawidłowości księgowań
  • weryfikacja faktur pod względem podatkowym
  • codzienna współpraca z GBS- w języku angielskim
  • kontakt z vendorami
  • praca w systemie SAP

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • znajomości systemu SAP ERP
  • mile widziana znajomość SAP Ariba
  • znajomości języka angielskiego poziom co najmniej komunikatywnym
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wymagamy bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT i CIT)

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz - na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym po wdrożeniu w firmie
  • pakiet benefitów
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne