Oferta pracy

Młodsza/y księgowa/y

Rödl & Partner

  • Sienna 73, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Sienna 73

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym

  • weryfikacja i uzgadnianie sald

  • sporządzanie zestawień GUS, NBP

  • sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT

  • wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za projekt przygotowywanie miesięcznych raportów

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości lub ekonomii

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excela)

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole

  • zorientowanie na klienta

  • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • znajomość systemów SAP lub Axapta

To oferujemy

  • pracę przy międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy

  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • 2 dni w roku dodatkowo wolne

  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych

  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management, wpływającej na usprawnienie działań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dwa dni w roku dodatkowo wolne

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

W naszej organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Przewiń do profilu firmy