Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza/y księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Sienna 73, 00-001 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 25.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.
    miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy

    • pracę przy międzynarodowych projektach
    • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
    • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
    • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych
    • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management, wpływającej na usprawnienie działań

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości lub ekonomii
    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną
    • komunikację w mowie i w piśmie
    • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excela)
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
    • zorientowanie na Klienta
    • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • mile widziana znajomość systemu SAP/Axapta

    Zakres obowiązków

    • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
    • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym
    • weryfikacja i uzgadnianie sald
    • sporządzanie zestawień GUS, NBP
    • sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT
    • sporządzanie projektów sprawozdania finansowego pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za projekt
    • kontakt z Klientem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    nagrody