Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/-y Księgowa/-y

Nasz Prąd S.A.

  • Gwiaździsta 66, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Gwiaździsta 66

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe)

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Zgłaszanie pracowników do ZUS oraz wyrejestrowywanie

  • Księgowanie zbiorczej listy płac, składek na ubezpieczenie społeczne oraz potrąceń z listy płac

  • Rejestracja i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości

  • Dokonywanie rozliczeń i rozrachunków z kontrahentami

  • Analiza prawidłowości zapisów księgowych

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, GUS, PFRON, US

  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych; miesięcznych, rocznych

  • Wsparcie głównej księgowej w realizacji obowiązków z obszaru księgowości i podatków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse lub ekonomia

  • Min. 1 rok doświadczenia w księgowości spółek handlowych lub/i produkcyjnych

  • Wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz sporządzania listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Znajomość programu Płatnik ZUS

  • Znajomość aktualnych regulacji w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych

  • Udział w sporządzaniu deklaracji i rozliczaniu podatku VAT

  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność działania pod presją czasu

  • Umiejętności interpersonalne

  • Mile widziana znajomość programu InsERT Nexo (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży pomp ciepła i OZE. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.