Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y

Truvant Europe Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretacja zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi operacji zakupowych

  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych

  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Uzgadnianie sald analitycznych zobowiązań

  • Współpraca przy procedurach zamknięcia okresów księgowych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse

  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowo-finansowym

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!